ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ     УКР РУС
  КОНТАКТЫ | РЕКЛАМА НА НБН | КАК ОТКРЫТЬ БЛОГ НА НБН | РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ | RSS     
449         22:16 | 01.08.2015    

Голові СБУ: Заарештуйте Акімова і Авакова, хоча б...

 

Хто призначив агента вати Діму Акімова радником голови Нацгвардії України? Хто дав йому звання полковника НГУ? І хто є агентом впливу ФСБ РФ і автором пісні про георгієвську лєнточку, яку періодично крутять терористи нашим бійцям?Хто призначив агента вати Діму Акімова радником голови Нацгвардії України? Хто дав йому звання полковника НГУ? І хто є агентом впливу ФСБ РФ і автором пісні про георгієвську лєнточку, яку періодично крутять терористи нашим бійцям? ВІДПОВІДАЙТЕ!

Я у лютому був у Станиці Луганській. У баті НГУ імені генерала Кульчицького. Бати Чернігів. Торнадо... Тоді там випробували нові касетні боєприпаси путлінга. Ми були без броніків і без касок – місця не було...

Страшенно боялися. А хлопці там були постійно. Для мене ці солдати з НГУ – справжні герої, і я радий, що дружу з ними.

І тут шулєр Діма Акімов – шовініст і радник шефа НГУ! Полковник Нацгвардії, тварь! Піар-сошка путіна! Хто допустив? Арештувати всіх винних! Це вже не жарти!!! А добровольці – злочинці!!! І саме такі уроди як Діма, координують очорнення добровольчих батів у пресі!

...Варіанти міністра МВС авакяна. Втекти в рашку – застрелять на кордоні. Втекти в Італію – застрелять на кордоні. Залишитись – застрелять при арешті...

Єта канец, урод...

...Пісню полковника НГУ, радника шефа НГУ Діми Акімова активно використовують терористи ЛНР-ДНР, під час атак на позиції українських солдат...

Слава ЛНР? Слава Хунті?

http://www.businessbookgf.org/articles/academy_life/53

Опубликовано: 23 апр. 2012 г.

Георгиевский марш. Классная песня. Наша. Так заряжает патриотизмом, что хоть сейчас можно в бой идти! Исполняет ансамбль ВВ МВД. Ребята сильно поют! Про георгиевскую ленточку. Под такую песню и на параде маршировать здорово, и рюмку пить, и врагов бить! Автор слов и музыки Дмитрий Акимов (это не тот, что футболист, а тот, который пишет музыку для военных и симфонических оркестров). Ребята! Все, кто служил (и кто откосил), теперь 9 мая и 23 февраля -- это наша песня! Водки хватит, а побеждать мы умеем!

https://www.youtube.com/watch?v=n5KM74BfweQ

Генеральная Дирекция Международной Академии рейтинговых технологий и социологии «Золотая Фортуна» поздравляет всех с Днём Победы!

Прекрасная песня «Георгиевская лента» была написана в конце прошлого века и за сравнительно небольшой промежуток времени благодаря российским дипломатам разлетелась по многим странам. На Украине и в Белоруссии песня вскоре зазвучала на национальных языках. Так появилась «Георгіївська стрічка» и «Георгиевская стужка». Песня композитора и поэта Дмитрия Акимова полюбилась во многих полках, батальонах и ротах, её исполняют духовые оркестры. Этот клип, в котором за считанные минуты проносятся славные страницы истории нашей Армии, завоевал любовь тысяч патриотов. Дмитрий Акимов – автор многих патриотических песен, хотя немногие из них ещё попали в Интернет. Но стоит обратить внимание на «Белогвардейский вальс», на который в Интернете появилось несколько любительских клипов, смонтированных почитателями творчества композитора, поэта и исполнителя Дмитрия Акимова. На своём канале мы решили разместить этот клип под названием «Георгиевская ленточка», потому что лучшей песни про георгиевскую ленту во славу русского оружия никто ещё не написал.

За надійну охорону Державного кордону заохочено гвардійців Північного ОТО

Нацгвардійців та прикордонників, які спільними зусиллями надійно охороняють та обороняють придністровський сегмент українсько-молдовської ділянки Державного кордону, заохотила Міжнародна Академія рейтингових технологій и соціології «Золота фортуна».

Голова Генеральної Дирекції МАРТІС «Золота фортуна», радник командувача Національної гвардії України полковник запасу Дмитро Акімов днями завітав в управлінні Котовського прикордонного загону.

На загальному шикуванні, в урочистій обстановці полковник Акімов вручив медалі «Незалежність України» III ступеня 32 гвардійцям та 25 прикордонникам.

За допомогу в придбанні побутової техніки, збору речей та продуктів харчування для вояків на передовій та іншу постійну і відчутну підтримку, яку надає міська влада підрозділам Нацгвардії та прикордонникам, заохочено відзнакою голову Котовська Анатолія Іванова.

Дякуючи за нагороду, міський голова пообіцяв і надалі всіляку підтримку з боку органів місцевого самоврядування військовим, які дислокуються в місті, оберігаючи таким чином мир та спокій не тільки Котовщини, а й усієї України.

Командир бригади полковник Роман Леонович, від усього особового складу військового оперативного резерву частини подякував Голову Генеральної Дирекції МАРТІС за шану, наголосивши, що охорона та оборона саме цієї ділянки Державного кордону, це справа особливої загальнодержавної важливості.

Підполковник Євген Роженюк

Фото з сайту forpost-kotovsk.at.ua

Цей матеріал зверстано з постів в ФБ. Такий як цей:

Список агентури фсб-гру рф в Києві. Все керівництво Національного військово-історичного музею МО України – друзі і соратники терориста Гіркіна, що прикриваються діючим заступником міністра МОУ.

Нацзаповідник у Лаврі – резидентура фсб. Прикриття – міністр культури Кириленко, голова комітету ВРУ Томенко. Союз Народна память Жилкіна – креатура Вілкула-Арбузова, кришуються МОУ. Паразитують на вивозі тіл загиблих в АТО.

Діма Акімов – тіпа палковнік Нацгвардії України, агент фсб. Радник шефа НГУ. Можна продовжувати. Чому кончений випускник інституту Андропова у Москві Наливайченко цього не бачив? Єдина надія – на Президента України! І на нове керівництво СБУ...

Голові Служби безпеки України

ГРИЦАКУ ВАСИЛЮ СЕРГІЙОВИЧУ

Пане Голово!

Прошу негайно заарештувати відомого пропагандиста рускава міра, що позиціонує себе як полковника Національної Гвардії України – Дмитра Акімова, за нашими припущеннями – агента ФСБ РФ, що веде цілеспрямовану антиукраїнську діяльність. Саме під його прикриттям в Україні діють чисельні сепаратистські рухи.

Також, просимо дослідити його комерційну діяльність – особливо сплата податків, і головне, яким чином це нещастя отримало звання полковника Нацгвардії України і хто у цьому винен? Адже, його біографія і комерційно-корупційна діяльність є у вільному доступі!

Особливого розчулення додає пісня про Георгієвську ленточку, під яку вбивають і катують наших бійців... Чим займалося СБУ весь цей час? Адже, боротьба з сепаратистами – Ваша головна робота! Чи Центральний апарат СБУ залишається вірним Президенту України і народу України? Вимагаємо реальної і негайної реакції!

У тому числі до сумнівної особи Авакова Арсена Борисовича, що чомусь став міністром МВС України, попри повідомлення у пресі про два його засудження з відбуванням покарання, та покривання агентури РФ, контрабандистів, різноманітних злочинців, свідомому вбивстві патріотів України.

Віримо у Ваш патріотизм, та чекаємо рішучих дій з очищення країни від покидьків при владі!

З повагою,

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»

 загрузка...
Loading...
Loading...
A  Размер шрифта  
Loading...
 
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатрах Украины
Loading...
загрузка...
Loading...
СВЕЖЕЕ В БЛОГАХ

Велика брехня маленьких міністрів.Ч.1 03.08.2015 | 16:31

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Плакати Юрія Неросліка - студентам! 03.08.2015 | 11:45

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

«Крилата піхота» forever! 02.08.2015 | 11:29

Георгій Манчуленко,народний депутат України II, III, IV скликань

Голові СБУ: Заарештуйте Акімова і Авакова, хоча б... 01.08.2015 | 22:16

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

До Дня пам'яті Івана Сірка 01.08.2015 | 21:15

Наталя Грудініна,громадський діяч

Новий очільник Луганщини – людина, яка розірвала шаблон 01.08.2015 | 17:00

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Минобороны VS Капелланы 01.08.2015 | 12:34

Маріанна Присяжнюк,журналіст

Нащадок Кобзаря і отамана Холодного Яру воює в АТО 31.07.2015 | 19:02

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

"Мир Луганщині" - новітній колгосп? 30.07.2015 | 10:06

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Контрабанда перемістилася з Одеського порту в Новоросійськ 29.07.2015 | 14:46

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Представники ОБСЄ приїжджають до окупованого Луганська по модні прикиди 28.07.2015 | 20:24

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

До Дня Хрещення Київської Русі 28.07.2015 | 19:19

Наталя Грудініна,громадський діяч

Коля Томенко як монумент ганьби Лаври 28.07.2015 | 05:05

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Знести незаконні забудови! 28.07.2015 | 01:02

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Кадри вирішують все 27.07.2015 | 15:42

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Заради українського майбутнього! 26.07.2015 | 17:27

Георгій Манчуленко,народний депутат України II, III, IV скликань

Місцеве населення не має бажання вмирати за міф "Новоросія" 25.07.2015 | 09:31

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Плотницький, скільки коштує опіум для народу? 24.07.2015 | 14:28

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Відремонтуйте дороги в АТО! Негайно! 24.07.2015 | 00:53

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Провал українських дипломатів 23.07.2015 | 22:59

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"
ДРУЗЬЯ ОНЛАЙН

 
 
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Чтобы подписаться на рассылку новостей
и блог-постов портала НБН,
введите адрес электронной почты.
  
ОК
title
Text
Имя кнопки
ВЫ НЕ АВТОРИЗИРОВАНЫ
Не зарегистрированы?  Регистрация
ОШИБКА СОХРАНЕНИЯ ТЕКСТА
Произошла ошибка сессии.
Пожалуйста, введите Ваш логин и пароль.
 
СМЕНА ПАРОЛЯ
Старый пароль:
Новый пароль:
 Введите 6 и более символов
Новый пароль еще раз:
Отправить
 
Отмена
title
Отправить запрос
 
ОтменаЗагрузка...